Tag : Inceneratoret

AktualitetKrim & KorrupsionKryesore

Klodian Zoto vilë dhuratë Arben Ahmetajt, Tigri e fshehu në emrin e të dashurës Erjola Hoxha në Hamallaj. Po tani a do arrestohet?

prapaskena
Nuk kanë të sosur aferat korruptive të Arben Ahmetajt dhe implikimi i prokurorëve për t’i mbuluar gjurmët e korrupsionit. Përveç mbulimit të udhëtimeve dhe akomodimit...
AktualitetKryesore

Arben Ahmetaj blen dhe kap Blendi Fevziun, e detytoi të bënte emision mbi një fake news të Fanes, më parë i anuloi emisionin për pagesat e Zotos, Tigrit i duhet tymnajë para arrestimit 

prapaskena
Ditën e djeshme, disa media prodhuan një lajm të rremë sikur Stela Gugallja ishte arrestuar në Vjenë të Austrisë. Më pas e ndryshuan lajmin, duke thënë...
AktualitetKrim & KorrupsionKryesorePolitikë

Si u ble Blendi Fevziu nga Arben Ahmetaj, anuloi emisionin Opinion për pagesat e Klodian Zotos me ndërhyrjen e Tigrit, si u mashtruan të ftuarit  

prapaskena
Emisioni “Opinion” në TV Klan, me moderator gazetarin Blendi Fevziu, ka bërë mbi 30 emisione për çështjen e inceneratorëve, kryesisht në linjën e akuzave të...
AktualitetKrim & KorrupsionKryesore

Arben Ahmetaj i kapur në korrupsion harbohet në Maldive, Enver Sheshi vdiq në burg për evazion fiskal me inceneratorët, 10 ditë më parë kërkoi lirimin se ishte sëmurë, e refuzuan  

prapaskena
Ish ministri Arben Ahmetaj, i kapur në korrupsion me çështjen e inceneratorëve, harbohet në hotelet me 5 yje të Evropës, në Alpet e Zvicrës, deri...