Kategoria: Kryesore

Kryesore

AktualitetKryesore

Arben Ahmetaj blen dhe kap Blendi Fevziun, e detytoi të bënte emision mbi një fake news të Fanes, më parë i anuloi emisionin për pagesat e Zotos, Tigrit i duhet tymnajë para arrestimit 

prapaskena
Ditën e djeshme, disa media prodhuan një lajm të rremë sikur Stela Gugallja ishte arrestuar në Vjenë të Austrisë. Më pas e ndryshuan lajmin, duke thënë...
Krim & KorrupsionKryesore

Banda e kredive Ibro-Meskuti pagoi një prokurore 60 mijë euro në muaj që të mos i arrestonte, dosja për zhvatjen e 5 shqiptarëve zvarritet prej 3 vitesh, mafia vijon aktivitetin kriminal

prapaskena
Në shkurt të vitit 2020, Ministria e Drejtësisë çoi në Prokurorinë dosjen me 700 faqe për klanin familjar dhe mafioz të dyshes Olsi Ibro dhe Arben...
Dosje rozëKryesore

Pse e fsheh identitetin e burrit Olta Gixhari si të ishte bos droge dhe me çfarë merret në Spanjë, ish të dashurit nuk i fshehu nga Olsi tek Xheku. Aktorja kërcënon banorët me burrin misterioz

prapaskena
Aktorja Olta Gixhari ruan me fanatizëm identitetin e bashkëshortit të saj, i cili u akuzua dhe nga opinionistja e BBV, Zhaklinë Lekatari se kishte tentuar...
Kryesore

U zhduk 2 vite më parë, gjendet i groposur Klevis Lleshi, familja e Ali Hoxhës dyshohet për krimin, më para iu vra babai dhe xhaxhai, iu zhduk edhe kushëriri

prapaskena
Klevis Lleshi, 21 vjeç, banues në Burrel, i cili ka humbur kontaktet me familjen e tij që prej datës 5 gusht 2020, është gjetur i...