Kategoria: Dosje rozë

Dosje rozë

Dosje rozëKryesore

Pse e fsheh identitetin e burrit Olta Gixhari si të ishte bos droge dhe me çfarë merret në Spanjë, ish të dashurit nuk i fshehu nga Olsi tek Xheku. Aktorja kërcënon banorët me burrin misterioz

prapaskena
Aktorja Olta Gixhari ruan me fanatizëm identitetin e bashkëshortit të saj, i cili u akuzua dhe nga opinionistja e BBV, Zhaklinë Lekatari se kishte tentuar...
Dosje rozëKrim & KorrupsionKryesore

Kjo është nusja që tronditi Konispolin, u arratis me Gent Omerin, ‘bandillin’ e morën peng dhe e torturoi babai i nuses me 6 vetë, detaje nga historia

prapaskena
Kjo është nusja Nela Kushe që tronditi Konispolin. Nusja me dy fëmijë u arratis me Gentjan Omerin, i cili kishte gjithashtu dy fëmijë. (Gentjan Omeri)...
Dosje rozëKrim & KorrupsionKryesore

Me femra misterioze e çanta me para / Agron Neza i ‘FBI’ i mori 10 milionë euro një oligarku për ta shpëtuar nga lista e zezë, si arriti deri tek Rama, zbulohet baza e kodoshit të kundërzbulimit në Tiranë, lidhje me Avni Ponarin e Gjiknurin

prapaskena
Kur gjithë mediat në Shqipëri ziejnë për skandalin e FBI-së amerikane që mban emrin “Charles McGonigal”, një gazetar i njohur kosovar deklaroi dy ditë më...
Dosje rozëKryesore

Motra e dashnores së drejtorit të Fondit Besa rreh gruan e tij, ajo i mori në punë, ato bëjnë si shefe dhe po i marrin Bajramin, intriga dhe tradhti 

prapaskena
Një aferë me sfond erotik i shtohet skandaleve financiare të Fondit Besa me skemat e mëdha të mashtrimit, ku zhvateshin qytetarët duke u faturuar kredi...
AktualitetDosje rozëKryesore

Dhurata e botox / Dashnoret e ‘babagjyshëve’ të politikës në Bankën e Shqipërisë dhe ministri ‘djegin’ buxhetin e shtetit për Krishtlindje dhe fundvit te rruga e Salës dhe ish Bllok

prapaskena
Një foto virale – urim për Krishtlindjen – qarkulloi në vigjilje të 25 dhjetorit në dhjetra adresa whatsapi të punonjësve të administratës shtetërore. Foto-urimi flet...