Prapaskena

Pamje nga aksioni blic në Vlorë me disa të arrestuar, momenti kur polici i FNSH-së del me çantë në dorë nga lokali (VIDEO)

Publikuar: 16/09/2021

Policia e Vlorës dhe FNSH ka filluar kontrolle intensive në lokalet e qyetit në kërkim të personave me armë me vete apo të shpallur në kërkim dhe janë kryer disa arrestime.

Siç shihet dhe nga videot e siguruara nga Fax News aksioni vijon për kapjen e personave më precedentë penalë.

Mësohet se pjesë e këtij aksioni janë edhe drejtues të Policisë së Vlorës dhe po shpërndahen në shumë lagje të qytetit.Më të lexuarat