Prapaskena

Foto/ Kjo është 19-vjeçarja që humbi jetën në aksidentin tragjik në Fier

Publikuar: 28/07/2021

E re vetëm 19-vjeçe, kjo është vajza që humbi jetën mbrëmë në aksident. Xhesika Mjekra 19-vjeçe me banim në Tiranë ishte duke drejtuarmjetin tip Benz nkur humbi kontrollin ne bypass-in e Fierit.

E reja nuk ka arritur t’iu mbijetojë plagëve të marra dhe ka ndërruar jetë rrugës për në spital.

Bashkë me të ndodhej edhe Sabri Xherimeja 21 vjeç, pasagjer në automjetin e aksidentuar, ka marrë plagë si pasojë e daljes nga rruga, por fatmirësisht ka shpëtuar dhe ndodhet në spitalin e Fierit, nën kujdesin e mjekëve.Më të lexuarat