Tag : Irfan hysenbelliu

AktualitetKryesore

Arben Ahmetaj blen dhe kap Blendi Fevziun, e detytoi të bënte emision mbi një fake news të Fanes, më parë i anuloi emisionin për pagesat e Zotos, Tigrit i duhet tymnajë para arrestimit 

prapaskena
Ditën e djeshme, disa media prodhuan një lajm të rremë sikur Stela Gugallja ishte arrestuar në Vjenë të Austrisë. Më pas e ndryshuan lajmin, duke thënë...
Krim & KorrupsionKryesorePrapaskena

Afera CEZ-DIA / Vëllai i Fanes, çuni i hallës së Monikës, djali i dajës së Metës dhe Ilir Kulla udhëtime me Kastriot Ismailajn. Meta: Më sill shpejt 200 mijë euro

prapaskena
Nga Adriatik Doçi Nuk thonë kot se çdo e keqe e ka një të mirë. Goditja e sistemeve të sigurisë nga hakersat e vendeve armiqësore...