Tag : erjola hoxha

AktualitetKrim & KorrupsionKryesore

Klodian Zoto vilë dhuratë Arben Ahmetajt, Tigri e fshehu në emrin e të dashurës Erjola Hoxha në Hamallaj. Po tani a do arrestohet?

prapaskena
Nuk kanë të sosur aferat korruptive të Arben Ahmetajt dhe implikimi i prokurorëve për t’i mbuluar gjurmët e korrupsionit. Përveç mbulimit të udhëtimeve dhe akomodimit...
KryesorePolitikëPrapaskena

9 vilat e komplekset e Arben Ahmetajt që po i shijon me nusen e re Erjola Hoxha, dy dhuratë nga Klodian Zoto, lidhja me Arjan Ndojën dhe anëtarin e bandës së Aldo Bares

prapaskena
Jo rastësisht Arben Ahmetaj perceptohet si pushtetari më i korruptuar në Shqipëri, duke lënë pas ndoshta edhe ‘babanë e korrupsionit’, aleatin e tij më të...