Author : prapaskena

http://prapaskena.com - 7445 Postimet - 0 Comments
AktualitetKryesore

Arben Ahmetaj blen dhe kap Blendi Fevziun, e detytoi të bënte emision mbi një fake news të Fanes, më parë i anuloi emisionin për pagesat e Zotos, Tigrit i duhet tymnajë para arrestimit 

prapaskena
Ditën e djeshme, disa media prodhuan një lajm të rremë sikur Stela Gugallja ishte arrestuar në Vjenë të Austrisë. Më pas e ndryshuan lajmin, duke thënë...