Prapaskena

Shperthimi/ Duka: Një djalë me kapuç vuri dinamitin. Kamerat e kanë filmuar

Publikuar: 24/01/2022

Kreu i FSHF-se Armando Duka mbrëmjen e sotme ka qenë në stadiumin “Air Albania” duke ndjekur ndeshjen Dinamo – Tirana kur pranë banesës së tij ka ndodhur shpërthimi.

Në banesë ka qenë djali dhe gruaja.  Uroj të jetë rastësi. Nuk ka dëmtime në njerëz porta është larg nga banesa pork a qenë shpërthim i madh. Kamerat kanë filmimin e personit që ka hedhur dinamitin. Një person me kapuc ka vënë dinamitin”

Policia ende nuk ka dalë me një informacion zyrtar lidhur me shpërthiminMë të lexuarat