Prapaskena

PROTESTA në Fier/ Vëllai i Agron Kapllanjat përplaset me mbështetësit e Berishës

Publikuar: 16/01/2022

Gjatë protestës që po zhvillohet jashtë ambienteve të Teatrit ‘Bylis’ në Fier, ka ndodhur një përplasje mes mbështetësve të Berishës dhe Bashës. Fax News ka siguruar pamjet e momentit kur vëllai i kreut të PD në Fier, Agron Kapllanajt ku ka pasur përplasje me protestuesit që kundërshtonin mbërritjen e Lulzim Bashës.

Fatmirësisht nga kjo përplasje nuk ka pasur persona të lënduar.Më të lexuarat