Prapaskena

Emrat/ Miratohet komisioni për Kuvendin e 18 Dhjetorit, kush e kryeson

Publikuar: 18/12/2021

Ka nisur punimet Kuvendi Kombëtar i 18-dhjetorit.

Fjalën hyrëse e mbajti zëdhënësja e PD, Ina Zhupa, e cila njoftoi Komisionin që do të drejtojë punimet e Kuvendit.

Kryetar i komisionit do jetë Jemin Gjana dhe anëtarë Gazmend Bardhi, Grida Duma Enkelejd Alibeaj, Flutura Açka.Më të lexuarat