Prapaskena

Vishuni trashë, Berisha u jep mëngjes delegatëve

Publikuar: 11/12/2021

Sali Berisha mbrëmjen e djeshme u bëri thirrje delegatëve dhe simpatizantëve të tij që vishen trashë në momentin që të nisen për në Kuvendin që do të mbahet në “Air Albania”.

Por ish-kryeministri përpos kësaj është kujdesur edhe për ushqimin.

Në hyrje të stadiumit ku mbahet Kuvendi, ndjekësve të Berishës iu ofrohej për të ngrënë.Më të lexuarat