Prapaskena

“Je shumë e mirë”/ Si reagoi Beniada pas komplimentit të Ledrit

Publikuar: 11/12/2021

Këngëtari Ledri u bëri një surprizë të bukur këtë të premte dy miqve të tij të ngushtë, Dj PM dhe Dagz.

Gjatë takimit me banorët e tjerë, ai ka shprehur komplimente të sinqerta për Beniadën duke i thënë se është shumë e mirë.

Kjo ka sjellë reagimin  të gjithë banorëve, të cilët shpërthyen në të qeshura.

Beniada është një ndër personazhet më  të dashur në shtëpinë e “Big Brother Vip” me një karakter të veçantë dhe pozitiv.



Më të lexuarat