Prapaskena

U hodh nga pallati së bashku me të birin, kush është 35-vjeçarja në Vlorë, që i mori jetën dhe fëmijës

Publikuar: 26/11/2021

Prapaskena ka mësuar emrin e 35-vjeçares në Vlorë, e cila së bashku me fëmijën e saj u hodh nga pallati, e për pasojë të dy kanë ndërruar jetë.

Bëhet fjalë për Pamela Mërtiri, e cila nuk ishte banore e pallatit, në lagjen “Pavarësia” ku dhe ndodhi ngjarja tragjike.

Mësohet se Pamela ishte e divorcuar, ndërkohë që jetonte në Tiranë prej vitesh. Burime bëjnë me dije se ajo shkoj në Vlorë me qëllim për t’u hedhur nga pallatiMë të lexuarat