Prapaskena

Aksident i rëndë në Kamëz, përplasen makinat, disa të plagosur

Publikuar: 10/10/2021

Një ngjarje e rëndë sapo ka ndodhur në Kamëz. Janë përplasur disa makina në Bulevardin blu, nga të cilat janë plagosur disa personat.


Policia ndodhet në vendngjarje dhe po heton për shkakun e aksidentit.

Një nga makinat ështe makine dasmash.Më të lexuarat