Prapaskena

“Kemi përfaqësues të të rinjve”/ Selami Jenisheri: Gjithë bota është krah Kujtim Gjuzit

Publikuar: 08/08/2021

Kujtim Gjuzi & Co, kanë ftuar qytetarët e Korçës të protestojnë kundër performancës së këngëtarit serb Goran Bregoviç.

Por,protesta e thirrur në Korçë dështoi, pasi qytetarët nuk iu përgjigjën thirrjes së ekstremistëve që nuk kanë asnjë lidhje me këtë qytet, duke iu dhënë përgjigjen e merituar.

Por ashtu sikurse shikohet edhe në videon më poshtë, Kujtim Gjuzi në këtë “protestë”, shoqërohej nga Selami Jenisheri, por në një prononcim për mediat ai thotë se “Kemi përfaqësues të të rinjve”.

Se ku është rinia që mbështet Gjuzin, duket në fotot dhe videot më poshtë.Por, nga ana tjetër edhe Selami Jenisheri është shprehur se “Gjithë bota është në krah të Kujtim Gjuzit”.Më të lexuarat