Prapaskena

sh-konkurentja e PërPuthen kapet mat me lojtarin afrikan të Laçit

Publikuar: 20/07/2021

Nga emisioni doli “singel”, por duket se Lindita Bimi e ka gjetur dashurinë e jetës së saj jashtë “PërPuthen”.

42-vjeçarja është shfaqur përkrah futbollistit afrikan të Laçit, Saliu Guindo.

Fotografia ka bërë xhiron e rrjeteve sociale, duke ngritur hamendësimet se mes tyre ka lindur një histori dashurie.

Bimi e ka hedhur poshtë një gjë të tillë, megjithatë “ku ka zë nuk është pa gjë” dhe koha do tregojë të vërtetën.Më të lexuarat