Prapaskena

Blendi Fevziu shpërthen në lot live kur dëgjon historinë e 20-vjeçarit që u vra në Velipojë

Publikuar: 29/06/2021

Moderatori Blendi Fevziu nuk i ka mbajtur dot lotët gjatë emisionit “live” kur ka dëgjuar historinë e Musaen Zenelit, 20 vjeçarit që mbeti i vrarë në masakrën e Velipojës.

Arbër Hajdari po i tregonte moderatorit se ditën e sotme kamarierët e Shkodrës kishin vendosur që të gjithë bakshishet e tyre t’i dërgonin në familjen Zeneli, pasi Musaeni nuk arriti të merrte as rrogën e parë dhe t’ja dorëzonte nënës.

Në këtë moment Fevziu nuk i ka mbajtur dot lotët, pasi u prek nga tragjedia që i ndodhi familjes Zeneli.Më të lexuarat