Prapaskena

Tronditet Tirana, ekzekutohet me armë zjarri një person pranë gjykatës

Publikuar: 04/06/2021

Një person ka mbetur i vrarë sot në një lokal, pranë Gjykatës së Tiranës.

Mesohet se ndaj personit, që qëndron ende i shtrirë përtokë në lokal, është qëlluar 5 herë me armë zjarri.

Deri më tani nuk dihet identiteti i personit në fjalë si dhe rrethanat e ngjarjes.Më të lexuarat