Prapaskena

VIDEO virale/ “Fytyra e qeverisë së Ramës është Ndragheta”

Publikuar: 23/01/2021

Tirana dhe e gjithë Shqipëria janë kthyer në lavatriçe të parave të krimit të organizuar.

Skandali i fundit tregon se mafia e frikshme, Ndragheta pastron paratë e krimit në Tiranë.

Por ndërkohë, kryeministri Edi Rama deklaronte se fytyra e qeverisë së tij është lufta e paprecedent ndaj pasurive të krimit.

Një video virale e ironizon këtë, duke theksuar se në fakt fytyra e kësaj qeverie është mafia.Më të lexuarat