Prapaskena

Fjalë, puthje dhe … shuplakë! Njihuni me anën sensuale të Ramush Haradinajt

Publikuar: 17/01/2021

Anita Muçaj Haradinaj mbrëmje e djeshme ishte e ftuar në emisionin “Shiko kush luan”. Anita ka zbuluar anën tjetër të bashkëshortit Ramush Haradinajt, atë anën që nuk e shohim dot në publik.

Gjatë një sfide ku duhej të përgjigjej me patjetër ose do të duhej të hante ushqim tepër pikant, Anita u detyrua të tregojë si e përkëdhel Ramushi.

“E para thjesht më kap surratin dhe më puth, e dyta: Kur jam duke ecur, më jep edhe ndonjë shpullë … (duke iu referuar të pasmeve), ndërsa e treta më thotë zemër, shpirt”-tregoi Anita.Më të lexuarat