Tag : SHBA

Krim & KorrupsionKryesore

Gjobat e Ylli Ndroqit, ja kush janë 30 biznesmenët që paguajnë tek trafikanti i drogës, tarifa e narkosit për secilin. Sfidojnë SHBA-të dhe SPAK-un duke financuar njeriun e listës së zezë 

prapaskena
Ashtu siç edhe kemi paralajmëruar, Prapaskena publikon sot emrat e 30 biznesmenëve që vijojnë të paguajnë trafilantin e drogës, Ylli Ndroqin, në formë gjobe që...