Tag : olta gixhari

Dosje rozëKryesore

Pse e fsheh identitetin e burrit Olta Gixhari si të ishte bos droge dhe me çfarë merret në Spanjë, ish të dashurit nuk i fshehu nga Olsi tek Xheku. Aktorja kërcënon banorët me burrin misterioz

prapaskena
Aktorja Olta Gixhari ruan me fanatizëm identitetin e bashkëshortit të saj, i cili u akuzua dhe nga opinionistja e BBV, Zhaklinë Lekatari se kishte tentuar...