Tag : lefter alla

Krim & KorrupsionKryesore

Treshja e korrupsionit që u ‘palos’ nga SPAK, Rasim Daci e Hamz Ismailaj pjesë e aferës me Lefter Allën, del në skenë edhe Enkeleda Lleshi

prapaskena
Tenderi që çoi në burg kryebashkiakun e Bulqizës, Lefter Alla dhe 12 punonjës të administratës është ai për ndërtimin e rrjetit të furnizimit me ujë...