Prapaskena

Pa kategori

“Je bërë ushtare”/ Debat i ashpër mes Sara Karajt dhe Romeos: Nuk je lider, shko tek grupi i ligë

Publikuar: 01/03/2024

Sara Karaj ka debatuar ashpër me Romeon teksa qëndronin në living.

Banorja e Big Brother VIP u shpreh se Romeo sillet si lider kur nuk është.

Ky i fundit është shprehur se banorja e re është kthyer ushtare e Ledionës.

Romeo: Kjo është ushtare. Po ti pse merr fajkë o zogu vogël, çfarë ke?

Sara Karaj: Ti the unë jam lider. Ti je lider, lejon femrat të flasin për moralin dhe vjen i drejton gishtin kësaj. Ky je ti. Shko tek grupi i ligë se vetëm do të përdorësh njerëzit.

Romeo: Pse ti je tek grupi i mirë ti? Je bërë ushtareMë të lexuarat