Prapaskena

Pa kategori

Spartak Braho: Rama të shpërndajë parlamentin, duhen zgjedhje të parakohshme urgjente! Berishës t’i mbyllet goja, do të gjakosë popullin

Publikuar: 01/11/2023

Ish deputeti i Partisë Socialiste i cili ka qenë dhe ish deputet i Lëvizjes Socialiste për Integrim, Spartak Braho thotë se vendi është në krizë dhe kryeministri Edi Rama duhet të shpërndajë sa më parlamentin e të thërrasë zgjedhje të parakohshme.Më të lexuarat