AktualitetSport

Sherr në ndeshjen Bylis – Erzeni, përfshihen edhe lojtarët

Në stadiumin “Adush Muca“ të Ballshit, ndeshja mes Bylisit dhe Erzenit është mbyllur me momente tensioni. Pas mbylljes në fushën e lojës ka shpërthyer një sherr mes lojtarëve të cilët u bënë të gjithë protagonistë.

Edhe stafet e skuadrave apo edhe persona zbritën nga tribuna duke u agravuar e gjithë situata e duke krijuar një tension që zgjati për disa minuta. Ndërhyrja e policisë solli ndalimin e personave civil që iu bashkuan sherrit, ndërsa më pas u vendos qetësia.

Postet e fundit

U la e vdekur në derën e spitalit/ Hetimet vërtetojnë se 18-vjeçarja u përdhunua e torturua nga Dardan Krivaça

prapaskena

Nga vrasja me thikë e ish- gruas në 2007 te përdhunimi i kunatës, kush është autori i masakrës në Paskuqan

prapaskena

Skuadra mbi individin, CR7 nuk është në planet e Ten Hag te Manchester United, trajneri autorizon largimin e Ronaldos

prapaskena