Dosje rozëKryesore

Dy dashnoret e drejtorit të bankës në Tiranë i rrahin gruan, ajo i mori në punë, dy motrat i morën burrin dhe e zhdëpin, nis beteja për aksionet 

Një ngjarje e pazakontë me sfond erotik ka ndodhur në Tiranë. Drejtori dhe aksioneri i një banke të nivelit të dytë në Tiranë ka krijuar një harem në degën qëndrore të bankës.
Por, qetësia nuk ka zgjatur shumë, pasi drejtori i bankës kishte edhe bashkëshorten e tij të punësuar në bankë, madje në një pozicion të rëndësishme.
Bashkëshortja madje ishte shefe e stafit. Fillimisht, drejtori i bankës, i lakuar për skema mashtrimi dhe manovra me kreditë, krijoi lidhje intime me një nga punonjëset. Zonjusha kishte të punësuar edhe motrën e saj në të njëjtën bankë.
Që të dyja motrat mësohet se ishin pranuar në punë nga bashkëshortja e drejtorit dhe paguheshin me nga 2 mijë euro në muaj.
Pas konsolidimit të lidhjes me punonjësen, drejtori nisi të flirtonte edhe me motrën e saj. Bashkëshortja e drejtorit, e cila paguante për ‘punë shtesë’ disa të besuara për raportimin e lëvizjeve të dyshimta në bankë, u informua për treshen dhe kështu plasi sherri.
Konflikti mori një tjetër rrjedhë, kur një ditë, motra e dytë, rrahu fort gruan e drejtorit të bankës në një nga rrugët e Tiranës. Ato që kushte marrë në punë, jo vetëm i morën burrin, por edhe e rrahën.
Por, nuk mbaron me kaq. Tashmë mes drejtorit të bankës me dy dashnore dhe gruas së tij po nis një betejë për aksionet. Vijon…

Postet e fundit

Lista Bilali / Fëmijët e drejtorëve të korruptuar dhe oligarkëve marrin paratë për idetë e reja, thellohet afera me START UP-et

prapaskena

OBSH ngre alarmin: Hepatiti misterioz shënon vdekjen e parë. Po përhapet me shpejtësi te fëmijët, dyshohet për një lloj të ri virusi që prek…

prapaskena

Fullani dhe Tigri, dy pushtetarët e vetëm me krevat dopio në institucionet që drejtuan, pazare dhe harbime

prapaskena