Prapaskena

Pa kategori

Motra e ulur në gjunjë, e ëma pas murit duke qarë…dalin video pak momenti pasi aktori shqiptar u vetëhodh nga pallati në Nju Jork bashkë me gruan

Publikuar: 07/08/2022

Një video e publikuar nga Nju Jork Post tregon pak minuta pas tragjedisë, ku nëna dhe e motra e Florind Belliu mezi mbajnë veten pas lajmit të trishtë se i riu së bashkë me bashkëshorten e tij janë vetëhedhur nga kati i gjashtë i pallatit. E motra e viktimës shfaqe e ulur në gjunjë, teksa e ëma e mbështetur pas murit duke komunikuar edhe me efektivët e policisë së zonë.Më të lexuarat