AktualitetHoroskopi

Luiza Gega kampione e Ballkanit me kohën rekord

Kampione e Ballkanit në garën e 3000 metrave me pengesa. Luiza Gega nuk njeh limite pasi regjistroi një sukses tjetër në aktivitetin që po zhvillohet në Krajova të Rumanisë.

9.17.91 ishte koha e regjistruar nga atletja kuqezi në Kampionatin Ballkanik të atletikës, kohë që rezulton edhe rekord absolut në të gjithë gadishullin. Arritjen në ballkaniadë, Gega e publikoi në Instagram me një mesazh shoqërues.

 

Postet e fundit

Fije të zeza/ Djali i Kompetentit të Sudes, pronar i MCN-TV; dhe 14 biznese për të cilat nuk paguan as 1 cent në tatime, call centera, bixhoz e koncensione

prapaskena

Ermal Mamaqi flet për sherrin me Iva Tiçon: Ka nevojë të vijë në trajnimet e mija, çfarë më tha Ami

prapaskena

Planifikuan atentatin ndaj Preng Palucës për prishje të pazareve të drogës në Kamëz, pas 1 viti në arrati vihen në pranga 2 të rinjtë në Spanjë

prapaskena