Prapaskena

Pa kategori

“Nuk jam masturbuar kurrë”/ Ish-deputeti që erdhi në Kuvend me biçikletë rozë flet për jetën e tij seksuale, Jenisheri: Eksitohem shumë kur…

Publikuar: 18/04/2022

Ish-deputeti i Parlamentit shqiptar, Selami Jenisheri, ishte një nga të ftuarit e #Expuls ditën e djeshme. Ndër të tjera, autori dhe moderatori i emisionit, Ronaldo Sharka u ndal edhe tek “Pyetësori i seksit”.

Ronaldo Sharka: Kur jeni masturbuar për herë të fundit?

Selami Jenisheri: Kurrë në jetën time, asnjëherë.

Tek pyetja se ku e ka zonën më eksituese Selami Jenisheri, ky i fundit pasi u mendua për disa sekonda, tha se eksitohet shumë kur puthet

Jenisheri foli me superlativa për veten duke lënë pa fjalë moderatorin. Ronaldo Sharka i përmendi faktin se për shkak se ai u fut në parlament, me apo pa meritë, sot merr një pension të majmë.

Unë kam dalë në pension. Unë marr një pension prej 552  mijë lekësh. Kjo për shkak se kam punuar si mësues. 190 mijë lekë me doli pensioni i mësuesit, plus ai i parlamentit, sot marr 552 mijë lekë. I kam të merituaral”-u shpreh Selami Jenisheri.

 Më të lexuarat