Prapaskena

Harrojeni Donaldin dhe Beatrix, një tjetër çift “bombë” në BBV

Publikuar: 02/01/2022

Jo vetëm Donaldi me Beatrixin, një tjetër çift ndodhet tani në Big Brother VIP. Bëhet fjalë për Einxhel Shkirën dhe Dj Dagz, marrëdhënia e të cilëve ka qenë shumë e përfolur në publik por edhe e komentuar mes banorëve.

Dy protagonistët të cilët prej ditësh kanë qenë mjaft të afërt me njëri-tjetrin kanë shkëmbyer puthjen e parë.

Ndërsa konkurrentët ishin në gjumë Einxhel ishte shtrirë në krevatin e Dj Dagz, aty ku ndodhi edhe puthja e parë romantike mes tyre.Më të lexuarat