Prapaskena

Grabitet filiali i Postës Shqiptare në Babrru, autorët marrin 200 mijë lekë dhe largohen me biçikleta

Publikuar: 15/12/2021

Një grabitje ka ndodhur paraditen e sotme rreth orës 09:15, në Babrru.

Dy persona ende të paidentifikuar, të maskuar me kapuçët e xhupave që kishin veshur, kanë hyrë në filialin e Postës Shqiptare, ku kanë marrë një shumë parash rreth 200.000 lekë dhe janë larguar me biçikleta.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për identifikimin dhe kapjen e autorëve.

 Më të lexuarat