Prapaskena

Rama nxjerr videon me Erla Mëhillin, çfarë foli me zëdhënësen bukuroshe të Berishës para intervistës?!

Publikuar: 19/10/2021

Kryeministri Edi Rama është përdoruesi më i ri i rrjetit social “Tik Tok”. Dje, Rama ka publikuar një video teksa bisedonte me moderatoren Erla Mëhilli, në studiot e grimit të Euronews, ku dhe dha një intervistë.

Erla i thotë Ramës se e gjithë bota e di që janë kushurinj, pasi e ka përmendur te libri i tij, “Kurban”, ndërsa Rama disi me habi ja kthen “Është përkthyer në shumë gjuhë që jemi kushërinj bashkë?”.

Mëhilli: E di gjithë bota që jemi kushërinj, është përkthyer në shumë gjuhë…a më ke tek “Kurban”

Rama: Është përkthyer në shumë gjuhë që jemi kushërinj bashkë?

Mëhilli: Po a më ke te Kurban?

Rama: Unë të kam por…

Mëhilli: Edi Rama përballë personazhit të librit…

@ediramatiktok#kushëriraNow

♬ original sound – EdiRamaTikTokMë të lexuarat