Prapaskena

Përmbyset zetori në Çermë, plagosen 3 persona, 10-vjeçarja në gjendje të rëndë

Publikuar: 16/10/2021


Një zetor brenda të cilit udhëtonte gjushi së bashku me nipin dhe mbesën është përmbysur në Çermë.

Si pasojë e aksidentit të tre kanë janë plagosur por dëmtime më të rënda ka marrë vajza në moshën 10 vjeçare.

Kjo e fundit është dërguar në spitalin e Traumës në Tiranë për mjekim të specializuar.

Grupi hetimor po punon për të zbardhur rrethanat e ngjarjes.Më të lexuarat