Prapaskena

E përjashtuan nga grupi i PD-së, ish-kryeministri Berisha mbërrin i vetëm në parlament, nuk mungojnë duartrokitjet

Publikuar: 10/09/2021

Ish-Kryeministri Sali Berisha sapo ka mbërritur në Parlament i vetëm. Në hyrje të gardhit rrethues të parlamentit ai është pritur nga simpatizantë të tij ku nuk kanë munguar dhe duartrokitjet.

Mësohet se në hyrje te godines së parlamentit atë e kanë pritur Edi Paloka, Shehu dhe Flamur Noka.Më të lexuarat