Prapaskena

Shpërthim i fuqishëm pranë një karburanti në hyrje të Ksamilit, policia dhe ambulanca në vend

Publikuar: 30/07/2021

Shpërthim i fuqishëm në Ksamil. Nga raportimet e para dyshohet se ka shpërthyer një bombol gazi pranë një karburanti në hyrje të Ksamili.

Policia dhe ambulanca janë nisur drejt vendit të ngjarjesMë të lexuarat