Prapaskena

Aksident i katërfishtë në Lezhë-Shkodër, plagosen disa persona

Publikuar: 03/07/2021

Një aksident i katërfishtë ka ndodhur pasditen e sotme në aksin Lezhë – Shkodër.

Si pasojë e aksidentit raportohet se janë plagosur disa persona, mes të cilëve edhe fëmijë, të cilët janë nisur menjëherë drejt spitalit, por ende nuk dihet gjendja e tyre shëndetësore.

Policia ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të aksidentit.Më të lexuarat