Prapaskena

‘Lakuriqësia më freskon…’/ Mbesa e ish-presidentit i vë ‘flakën’ rrjetit me pozën nudo

Publikuar: 29/06/2021

Beniada Nishani është bërë e njohur në saje të imazheve provokuese dhe tepër seksi.

Biondina ka tërhequr vëmendjen e mediave rozë edhe në saje të lidhjeve farefisnorë me ish-presidentin e Shqipërisë, Bujar Nishanin.

Me rritjen e temperaturave është rritur dhe niveli i fotove joshëse në profilin e saj, ndërsa shfaqet tërësisht nudo në pishinë.

‘Lakuriqësia më freskon shpirtin’, shkruan modelja bashkangjitur postimit të saj.

Kujtojmë se Beniada prej vitesh vazhdon karrierën e saj si modele në Itali ku është bërë imazh i disa markave mjaft të rëndësishme, ndërsa pozat e tilla për bukuroshen janë kthyer në një ritual të zakonshëm!Më të lexuarat