Prapaskena

Armina braktis Shkëlzen Berishën, pas shpalljes non grata nga SHBA?

Publikuar: 08/06/2021

Dy ditë më pare, Armina Mevlani ka festuar ditëlindjen, në një festë madhështore.

Në çdo ditëlindje, i dashuri i saj Shkëlzen Berisha e ka uruar publikisht atë, por këtë herë mungoi urimi prej tij.

Gjithashtu u vu re që ai nuk ishte në festën e ditëlindjes.

Ndaj në rrjet po qarkullojnë lajme se ndoshta çifti po kalon një krizë në marrëdhënien e tyre.

Thuhet se një arsye e ftohjes mund të jetë bërë edhe shpallja non grata e Shkëlzenit në SHBA, ku Armina synon të shkojë jo vetëm për qejf, por edhe për të bërë karrierë si modele.

Dhe të jesh e dashura e një personi non grata, nuk të ndihmon shumë.Më të lexuarat