Prapaskena

Tronditet Librazhdi, burri vret gruan me sëpatë dhe më pas vetëvaret

Publikuar: 07/06/2021

LIBRAZHD
Një ngjarje tragjike ka ndodhur këtë pasdite në një familje, në fshatin Dragostunjë të Librazhdit.

Një burrë ka vrarë gruan e tij me thikë dhe më pas është vetëvarur.

Raportohet se burri 56-vjeçar ka vrarë bashkëshorten e tij 53-vjeçare, dhe më pas i ka dhënë fund jetës së tijMë të lexuarat