Prapaskena

VIDEO/ Makina përplas motorin në Sarandë, dërgohen me urgjencë në spital dy drejtuesit

Publikuar: 02/05/2021

Një aksident i rëndë ka ndodhur mesditën e sotme në qytetin e Sarandës, ku një makinë është ëprplasur me një motor.

Për pasojë janë plagosur disa persona, të cilët janë dërguar me urgjencë në spital.

Policia dhe grupi hetimor ndodhen në vendngjarje dhe po hetojnë për shkaqet e aksidentit.Më të lexuarat