Prapaskena

Pamje të rënda/ Punëtori hidhet në furrën ku shkrihej metali (Video)

Publikuar: 02/04/2021

Orët e fundit po bën xhiron e rrjetit një video rrëqethëse, ku shihet një punonjës në një fabrikë për prodhimin e metalit në Kinë që kryen vetëvrasje, duke u hedhur në furrën për shkrirjen e metalit.

Sipas mediave të huaja, Wang Long 34 vjeç kishte humbur 9 mijë dollarë në tregun e bursave dhe për këtë arsye vendosi t’i japi fund jetës në këtë mënyrë.

34-vjeçari shihet se si heq helmetën dhe dorezat, duke u hedhur në furrën e metalit pa u menduar dy herë. “Ai u zhduk menjëherë”, ka thënë një punonjës që e pa.Më të lexuarat