Prapaskena

Plas në Vlorë / Vajza 26-vjeçare përdhunon një adoleshente, shpallet në kërkim

Publikuar: 28/01/2021

Një ngjarje e rëndë dhe e pazakontë ka ndodhur në Vlorë. Mësohet se një 16-vjeçare ka kallëzuar në polici një 25-vjeçare për të cilën ajo thotë se e ka përdhunuar.

E mitura ka thënë se 25-vjeçarja e ka mashtruar dhe e ka çuar në banesën e saj ku ka kryer edhe marrëdhënie seksuale më të.

25-vjeçarja është shpallur në kërkim, ndërsa ngjarja ka ndodhur 2 muaj më parë por është denoncuar vetëm tani.Më të lexuarat