Prapaskena

E nxirë e gjitha, trondit aktorja e njohur: Burri më ka dhunuar gjatë gjithë karantinës (Foto)

Publikuar: 22/01/2021

Aktorja e njohur amerikane, Christina Ricci, trondit me deklaratat e saj të fundit.

Ajo u paraqit në gjykatë disa ditë më parë, ku tregoi imazhe tronditëse të mavijosje në duar dhe kyçe dhe doli prej aty me një urdhër mbrojtje!Më të lexuarat