Prapaskena

Pa kategori

Akt heroik! 7-vjeçarja po mbytej në lumë, një burrë hidhet nga ura 8 metra e lartë dhe e shpëton (VIDEO)

Publikuar: 15/09/2023
Një vajzë 7-vjeçare aksidentalisht ra në një lumë në provincën Guangdong të Kinës jugore.

Momenti kur një banor vendas, Luo Jinzhi, u hodh nga një lartësi prej 8 metrash për të shpëtuar vajzën që po mbytej është bërë viral në rrjet.

Pas hedhjes së burrit, kalimtarët gjithashtu i erdhën në ndihmë duke varur litarë dhe arritën ta tërhiqnin vajzën lart.Më të lexuarat