Prapaskena

Pa kategori

Digjet një “Beach Bar” në Vlorë, detajet e para

Publikuar: 02/09/2022

Një “Beach Bar” është përfshirë nga flakët në orët e para të mëngjesit të sotëm (2 shtator).

Mesohet se bëhet fjalë për “Coco Bongon”, në Jonufër të Vlorës

Lokali është në pronësi të shtetasit O.V, banues në Vlorë.

Nga zjarri janë shkaktuar vetëm dëme materiale.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes dhe shkakut të rënies së zjarritMë të lexuarat