Prapaskena

Pa kategori

Shkaktohen të qeshura të mëdha në sallën e gjyqit kur pyetet truproja i Depp nëse e ka parë organin gjenital të aktorit

Publikuar: 02/05/2022

Johnny Depp nuk është ndalur së qeshuri në gjykatë – këtë herë pasi truproja i tij u pyet nëse e kishte parë ndonjëherë organin gjenital të yllit të “Pirates of the Caribbean”.

Të premten, gjyqi kundër Amber Heard, i cili tashmë ka shfaqur fotografi nga më të ndryshmet, teksa së fundmi përfshiu një diskutim rreth organit gjenital të Depp.

Në një dëshmi në ‘Zoom’, avokati i Heard, Malcolm Connolly – i cili ende punon për aktorin – u pyet nëse është e vërtetë apo jo që Depp po urinonte në hollin e shtëpisë që ai dhe Heard morën me qira në Australi në 2015 gjatë xhirimeve të “Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No Tales”.

Connolly pranoi se kishte dëgjuar zhurma nga brenda shtëpisë dhe kur hyri, e pa Johnnyn në holl.

“Dhe Depp po përpiqej të urinonte në holl, apo jo?”, iu drejtua pyetja, të cilës Connolly u përgjigj: “Jo”.

“Depp e kishte nxjerrë organin gjenital apo ajo”, vazhdoi avokati.

“Mendoj se do të më kujtohej të kisha parë penisin e Depp”, tha truproja duke e bërë aktorin dhe të tjerët në të qeshura.
Incidenti i supozuar i urinimit është ajo që thuhet se ka nxitur një sherr mes çiftit që rezultoi në prerjen e një pjese të gishtit të Depp.

Dyshja u takuan në xhirimet e filmit të vitit 2011 “The Rum Diary” dhe u martuan në vitin 2015.

Por, martesa e tyre ishte jetëshkurtër. Ata u ndanë në maj 2016, me Heard që akuzoi aktorin për abuzim, akuza të cilat ai i mohoi kategorikisht.

Divorci i tyre u realizua në gusht 2016Më të lexuarat