Prapaskena

Pa kategori

U pengua në podium, rrëzohet keq presidenti Biden

Publikuar: 02/06/2023

Presidenti i SHBA-së Joe Biden është penguar dhe ka rënë teksa shpërndante diplomat në një ceremoni diplomimi për Akademinë e Forcave Ajrore të SHBA-së në Kolorado.

Biden, i cili është presidenti më i vjetër në detyrë i SHBA-së 80-vjeç, u ndihmua të ngrihej në këmbë dhe dukej se nuk ishte lënduar.

Drejtori i komunikimit i Shtëpisë së Bardhë tha se “ai është mirë”.

“Kishte një pengesë në skenë ndërsa ai po takonte të pranishmit”, shkroi Ben LaBolt në Twitter pas rënies së të enjtes.Më të lexuarat