Prapaskena

Pa kategori

“Është simbol i bukurisë”, avokati Spartak Ngjela zbulon banoren e preferuar në Big Brother

Publikuar: 02/04/2023

Avokati Spartak Ngjela ka komentuar një nga produksionet televizive më të ndjekura si është BBV Albania, gjatë një interviste për News 24.

Avokati ka zbuluar dhe të preferuarit e tij, Luizin duke e cilësuar simbol të batutës dhe Kejsin si sibol të bukurisë.

“ Atje ka dy simbole. Luizi i cili është simbol i bisedës dhe batutës dhe Kejsi, vajza e Sabianit e cila është simboli i bukurisë. Atë moment madje që po e ndiqja unë kamera po e fokusonte shumë, se di pse e donte. Po dëgjoja që po flitej për martesë, niveli artistik që ndodh është i lartë dhe na përfshin brenda tyre dhe na duket sikur çdo gjë është e vërtetë, aktrimi është i lartë po se kuptojmë dot se jemi përfshirë. Në fund njëri shkon te gruaja, tjetra te burri”, komentoi avokati konkurrentët duke i krahasuar me një film.Më të lexuarat